Internetowy sklep z płytami z muzyką - FaN
new release | pre release | reissue | promo | sale | terms and conditions |delivery
to favorite

polski
 
wersja polska
    EUR USD GBP
 
Log in 
Styles 
New release 
Pre-release 
Search
 
exact phrase
 
 
 

Items: 0
Amount: 0.00 EUR

 
 

 

 
 
 Items: 0

clear
 


Music for driving 

For gift 

Music for children 


audiophile & HD 


movies on DVD and BluRay 


merchandise 


Various dance 

Various pop 

Various rock 

Vinyls 

Vinyls
super offer !!!
 

Maxi-singles 

Overstock 

Boxes 

Campaigns 

Cheap CDs 

Cheap MCs sale Music press 

Books 

 
hard & heavyalternativerockBluesRockArtRockpopmuzyka klubowa
We Are - Jon Batiste
 

tracklists of Jon Batiste We Are

1.We Are
(ft. St. Augustine High School Marching
2.Tell The Truth
3.Cry
4.I Need You
5.Whatchutalkinbout
6.Boy Hood
(ft. Pj Morton, Trombone Shorty)
7.Movement 11'
8.Adulthood
(ft. Hot 8 Brass Band)
9.Mavis
10.Freedom
11.Show Me The Way
(ft. Zadie Smith)
12.Sing
13.Until

 

 

Jon Batiste
We Are


B003333701 /
(P) 2021 Verve Music Group [3963]

LP HQvinyl
LP gatefold sleeve

[analog record, vinyl]
ships in: 2 days    
        


180gr.
We Are - Jon BatisteCD
2 days
to wishlistto comparelet me know when cheaper

Wielokrotnie nominowany do nagrod Grammy i Emmy Artysta, gwiazda telewizyjna i aktywista Jon Batiste wydaje nowy albumu zatytułowany WE ARE. (Verve Records). Album zawiera min. singiel "I Need You" gdzie Batiste prezentuje swoje niesamowite możliwości wokalne.
Utwór powstał we współpracy z autorką tekstów Autumn Rowe i producentem Kizzo. Łączy brzmienie czarnej muzyki z początku XX wieku, z nowoczesną produkcją popową i nutką hip-hopu.

O artyście

Jeden z najbardziej znanych muzyków jazzowych swojego pokolenia, pianista-wirtuoz, wokalista, lider, pedagog i osobowość telewizyjna, Jon Batiste, poświęcił swoją karierę na przywracanie muzyki tam, gdzie ma swój początek - wśród ludzi. Od czasu studiów w Juilliard, gdzie założył swój zespół Stay Human, grając w nowojorskim metrze i na ulicach, co nazwał "miłosnymi zamieszkami", aż po 2015 rok, kiedy rozpoczął pracę jako lider zespołu i dyrektor muzyczny programu The Late Show With Stephen Colbert, pochodzący z Kenner w Luizjanie Jon Batiste, konsekwentnie ukierunkowywał swoje wybitne umiejętności techniczne i głęboką wiedzę o tradycji jazzowej w konkretnym, zamierzonym celu: chciał uczynić ludzkie życie lepszym i pogodniejszym po wykonaniu solo na harmonijce klawiszowej.
Urodzony w osławionej, muzykalnej rodzinie Batiste z Luizjany, Jon koncertował i nagrywał od najmłodszych lat; jego album Social Music z 2013 roku przez kilka tygodni utrzymywał się na szczycie listy przebojów Billboard i rankingów iTunes. Do wyprodukowania swojego debiutanckiego krążka w Verve, zatytułowanego Hollywood Africans, Batiste zatrudnił T Bone Burnetta, a album z miejsca zdobył szerokie uznanie już w chwili wydania w 2018 roku - Wall Street Journal nazwał go "elegancką medytacją". Jego interpretacja "St. James Infirmary Blues" przyniosła mu pierwszą nominację do nagrody GRAMMY w 2019 roku, w kategorii Best American Roots Performance.

Plastyczność jego języka artystycznego i talent do poruszania się nie tylko w stylistyce jazzowej, ale także w różnych odmianach muzyki popularnej, uchyliły mu drzwi do współpracy z legendami - od Wyntona Marsalisa, mentora od czasów Juilliard, po Prince'a - oraz z wieloma innymi artystami pojawiającymi się w The Late Show. Batiste wystąpił także podczas wielu podniosłych wydarzeń - od ceremonii rozdania nagród GRAMMY, przez uroczystość wręczenia wyróżnień Kennedy Center Honors za wkład w kulturę amerykańską, po turniej U.S. Open czy mecz NBA All-Star Game; a w 2015 roku Batiste i Stay Human Band stali się pierwszą grupą, która zagrała na głównej scenie na obu festiwalach Newport Jazz i Newport Folk.

Batiste zagrał samego siebie w serialu HBO Treme, pojawił się w filmie Spike'a Lee Red Hook Summer, a ostatnio jego muzyka została wykorzystana w filmie produkcji Disney/Pixar z 2020 roku, Co w duszy gra (Soul). Artysta został uhonorowany American Jazz Museum Lifetime Achievement Award, otrzymał nagrodę ASCAP Humanitarian Award im. Harry'ego Chapina oraz znalazł się na liście Forbesa 30 przed 30; obecnie Batiste pełni funkcję dyrektora muzycznego amerykańskiego pisma "The Atlantic" i dyrektora artystycznego National Jazz Museum w Harlemie.other versions of Jon Batiste We Are

compare all versions
We Are - Jon BatisteCDSHM
14-90 days
to wishlistto comparelet me know when cheaper

We Are - Jon BatisteLPHQ
2 days
to wishlistto comparelet me know when cheaper
(P) 2021 Verve Music Group /

the fans recommend:
 
acid jazz hip hop jazz
blues rnb rock
alternative funk indie pop punk rock
Mugician - Keyon Harrold
CD
11.93    
to wishlistto compare
versions [3]
LP | CD
Black Coffee - Beth Hart / Joe Bonamassa
CD
11.69    
to wishlistto compare
versions [6]
2LPHQ | LP | CD
Everything Not Saved..2 - The Foals
CD
11.80      
4.68    
to wishlistto compare
versions [3]
LPHQ | LP | CD 
We Are - Jon BatisteLP
to wishlistto compare

 
main page | delivery | terms and conditions | contact us

copyright © 1999-2021 fan.pl