Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.  [wyłącz komunikat]
nowości | zapowiedzi | wznowienia | promocje | wyprzedaże | wysyłka i płatności | regulamin
do ulubionych

english
 
english version
PLN            
 
Zaloguj się 
Działy 
Nowości 
Zapowiedzi 
Szukaj
 
fraza
 
 
 

Produkty: 0
Suma: 0.00 zł

 
 

 

  
 
 
 Produkty: 0

wyczyść
 

Record Store Day 

Muzyka na prezent 

Dla dzieci 


wydawnictwa
audiofilskie i HD
 


Koszulki, bluzy,
gadżety
 


Składanki dance 

Składanki pop 

Składanki rock 

Płyty analogowe 

Winyle
super oferta !!!
 

Wyprzedaż
maxisingli 12"
 

Overstock
Końcówki nakładów
 

Wielopaki 

Top tanich płyt 

Wyprzedaż kaset
magnetofonowych i video [MC i VHS]
 Prasa muzyczna 

Książki 

 

1. Tabela kosztów wysyłki poza granice Polski

2. Sposoby dostawy i formy płatności dla przesyłek doręczanych na terenie Polski.

Całkowity koszt dostawy jest uzależniony od wybranej formy płatności (1) oraz sposobu i ceny dostawy (2).

(1)     Dostępne formy płatności:

Przelew- koszt płatności 0,00 zł
Karta płatnicza- koszt płatności 0,00 zł
Pobranie- koszt płatności 9,00 zł
[tylko dla przesyłek Pocztą Polską, maksymalna wartość pobrania wynosi 500,00 zł]
(2)     Dostępne sposoby dostawy - opłaty za przesyłkę:

Paczkomat InPost
wartość do 400 zł- koszt 9,90 zł
wartość od 400 do 600 zł- koszt 7,00 zł
wartość powyżej 600 zł- koszt 0,00 zł
[czym są paczkomaty?]

Poczta Polska
przesyłka ekonomiczna- koszt 6,90 zł (maksymalna waga 350 g, wymiary 32.5 x 23 x 2 cm)
przesyłka o wartości do 600 zł- koszt 9,90 zł
wartość powyżej 600 zł- koszt 0,00 zł

Przesyłka kurierska
wartość do 400 zł- koszt 15,00 zł
wartość od 400 do 600 zł- koszt 7,00 zł
wartość powyżej 600 zł- koszt 0,00 zł
    Dostępne opcje wysyłki oraz koszty dostawy są obliczane i proponowane automatycznie w zależności od zawartości koszyka. Przed ostatecznym zatwierdzeniem zamówienia konieczne jest dokonanie wyboru sposobu dostawy oraz formy płatności.

    W dniu nadania przesyłki sklep wyśle do klienta wiadomość e-mail zawierającą numer nadawczy przesyłki, szacowany termin doręczenia, oraz w przypadku przesyłek kurierskich link do strony www umożliwiającej śledzenie statusu przesyłki, oraz link do strony www zawierającej informacje o adresie i numerach telefonów regionalnego oddziału firmy kurierskiej.

Przesyłki doręczane przez Pocztę Polską nadawane są jako Pocztex Kurier 48 lub jako przesyłka polecona ekonomiczna.
Pocztex Kurier 48 - Przesyłki doręczane są najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

    Przesyłki Kurier 48 doręczane są w większości przypadków w ciągu 2 dni roboczych. Poczta podejmuje jedną próbę doręczenia przesyłki. Jeżeli będzie ona nieskuteczna, adresat otrzyma zawiadomienia o podjętej próbie doręczenia, zawierające numer przesyłki, termin oraz adres placówki, w której może zostać ona odebrana. Jeżeli odbiorca nie zgłosi się do placówki oddawczej, to w drugim dniu Poczta Polska powtórnie poinformuje adresata o możliwości odbioru przesyłki za pomocą SMS albo email. Przesyłka dostarczona do urzędu pocztowego odbiorcy pozostaje w nim przez 7 dni. Po tym terminie zostaje zwrócona do nadawcy.

    Przesyłka polecona ekonomiczna może zawierać maksymalnie 1 egzemplarz produktu z grup CD, DVD, bluray (ograniczenie wynikające z maksymalnej dopuszczalnej grubości przesyłki = 2 cm). Przewidywany termin realizacji usługi to trzy dni robocze po dniu nadania.
W przypadku stwierdzenia nieobecności adresata lub innych osób uprawnionych do odbioru przesyłki rejestrowanej, doręczający pozostawia w skrzynce oddawczej adresata, zawiadomienie o próbie jej doręczenia wraz z informacją o terminie odbioru i adresie placówki oddawczej, w której przesyłka jest przechowywana oraz informuje adresata w formie elektronicznej (SMS albo e-mail) o możliwości jej odbioru wskazując numer przesyłki, termin jej odbioru oraz adres placówki oddawczej, w której jest ona przechowywana, jeżeli adresat złożył w placówce oddawczej żądanie, o otrzymywaniu zawiadomień w formie elektronicznej. W przypadku niezgłoszenia się adresata lub innych uprawnionych osób po odbiór przesyłki rejestrowanej, następnego dnia po upływie 7-dniowego terminu odbioru wskazanego w pierwszym zawiadomieniu, powtórnie zawiadamia się adresata o możliwości odbioru przesyłki. W przypadku, gdy adresat lub inna uprawniona osoba nie zgłosi się po odbiór przesyłki rejestrowanej w terminie 14 dni, licząc od dnia następnego po pozostawieniu pierwszego zawiadomienia, następuje zwrot przesyłki do nadawcy.

    Przesyłki doręczane przez firmę kurierską nadawane są w usłudze standard. Planowane doręczenie w następnym dniu roboczym od daty nadania przesyłki. Przesyłki doręczane są w godzinach 8:00 - 16:00. Klient wybierając ten sposób dostawy powinien podać adres doręczenia pod którym będzie mógł odebrać przesyłkę w godzinach doręczeń. W przypadku gdy kurier nie zastanie odbiorcy pod adresem doręczenia jest zobowiązany do pozostawienia awiza tzn. informacji o nadejściu przesyłki, oraz możliwości jej odbioru. Odbiorca może skontaktować się z kurierem telefonicznie w celu ustalenia szczegółów doręczenia. Link do strony www zawierającej adres oraz numery telefonów do regionalnego przedstawiciela firmy kurierskiej prześlemy w wiadomości e-mail potwierdzającej nadanie przesyłki. W wiadomości podany zostanie również nr nadawczy przesyłki.


[+] Poczta

- Przesyłkę można odebrać osobiście w urzędzie pocztowym, który zazwyczaj znajduje się w bliskiej okolicy miejsca doręczenia (zamieszkania).
- Duże urzędy pocztowe czynne są do godz. 20:00 oraz w soboty do godz. 15:00
    [ sprawdź swój urząd pocztowy ]
- Proporcjonalnie niższy koszt wysyłki dla przesyłek o niewielkiej wartości.

[+] Przesyłka kurierska

- Przesyłka kurierska jest doręczana w większości w 24h.
- Możliwość kontaktu telefonicznego z kurierem.
- Brak dopłat za ubezpieczenie przesyłek o dużej wartości.
Czym są paczkomaty?

Paczkomaty to sterowane automatycznie skrytki depozytowe umożliwiające samodzielne odbieranie paczek. Usługa Paczkomaty 24/7 została wprowadzona w odpowiedzi na oczekiwania klientów, które potwierdzają wyniki przeprowadzonych badań o preferencjach konsumentów w zakresie usług kurierskich

Zalety paczkomatów to:
- wygodne nadawanie i odbieranie paczek przez paczkomaty bez oczekiwania w kolejce, zbędnych dokumentów, takich jak awizo czy dowód osobisty
- dostępność paczkomatów 24h/7 - niezależność od kurierów czy godzin otwarcia punktów pocztowych, samodzielne decydowanie o porze i lokalizacji odbioru paczki
- doręczenie przesyłki do paczkomatu w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania
- powiadomienie o oczekującej paczce w paczkomacie w formie wiadomości e-mail i SMS
- atrakcyjna cena usługiWRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
 
strona główna | regulamin | polityka prywatności | wysyłka i płatności | kontakt | FAQ | współpraca
 

copyright © 1999-2019 fan.pl