Od dobrego roku Sonar Kollektiv informował o powrocie jednej z najbardziej popularnych i najważniejszych formacji ze swojej stajni.
Po siedmiu latach przerwy, Micatone w koncu wydali długo oczekiwany, czwarty album. Wish I Was Here promuje zawadiacki Gun Dog, będący przedsmakiem bogactwa, dojrzałości i głębi tej bazującej w Berlinie grupy.
Po raz pierwszy Lisa Bassenge i jej zespoł zdecydowali się nagrać album na żywo. Sesja nagraniowa miała miejsce w studiu ich wieloletniego przyjaciela Tobiasa Seitza, w Neukolln, artystycznej dzielnicy Berlina. Po trzech płytach w duchu berlinskiej sceny elektronicznej (nagranych dla Sonar Kollektiv, wytworni grupy Jazzanova), pod względem tworzenia muzyki wrocili do korzeni.
[...więcej...]